Lokówka Imetec Bellissima GT22 100
Zdjęcia 9 |
Imetec Bellissima GT22 100 |
|
Temperatura grzania jest wybierana automatycznie w zależności od zastosowanej dyszy. Podstawa obraca się o 90°.
Nasadki do curlingu sprzedawane osobno. Ta pozycja zawiera tylko podstawę.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imetec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imetec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imetec Bellissima GT22 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imetec Bellissima My Pro Twist & Style GT22 100 uchwyt do stylizacji loków | 162 zł |
Bellissima My Pro Twist & Style GT22 200 podstawa do lokówek GT22 100 1 sz | 162 zł |
Bellissima My Pro Twist & Style Gt22 200 Podstawa Do Lokówek Gt22 100 1 Sz | 277 zł |
Styler Bellissima MY PRO 11749 TWIST & STYLE GT22 200 Czarna | 180 zł |
Bellissima Twist & Style Waves addicted zestaw do stylizacji włosów 1 szt. | 641 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →