Prostownica Imetec Bellissima B8 200 (11725)
Zdjęcia 6 |
Imetec Bellissima B8 200 |
|
Zakres temperatury grzania 130 - 230°C.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imetec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imetec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imetec Bellissima B8 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bellissima My Pro Creativity Infrared B8 200 prostownica do włosów B8 200 | 320 zł |
Bellissima My Pro Creativity Infrared B8 200 Prostownica Do Włosów B8 200 | 327 zł |
Prostownica Bellissima 11725 My Pro Creativity B8 200 Czarna/Złota | 307 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →