Pamięć RAM Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN
Hynix HMAA1GS6CJR6N-XN |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hynix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hynix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SK Hynix 8 GB SODIMM DDR4 3200 PC4 1Rx16 HMAA1GS6CJR6N-XN SO-DIMM pamięć R | 177 zł |
HYNIX Hynix SO-DIMM 8GB DDR4 1Rx16 3200MHz PC4-25600 HMAA1GS6CJR6N-XN | 112 zł |
8GB 3200 Sk Hynix PC4-3200AA 1Rx16 SC0-12 HMAA1GS6CJR6N-XN N0 Ac Pamięć Ra | 77 zł |
Compatible with HMAA1GS6CJR6N-XNN0AD Hynix 8GB 1R X16 PC4 3200 SO-DIMM Mem | 60 zł |
HMAA1GS6CJR6N-XNN0AC Hynix 8GB PC4-3200AA DDR4 SO-DIMM Memory | 60 zł |
Modyfikacje Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF | od 230 zł | 3 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6MFR8N-UH | od 603 zł | 2 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK | od 68 zł | 9 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-VK | od 250 zł | 1 oferta | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN | od 60 zł | 5 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN | od 60 zł | 5 oferty |
Polecamy