Pamięć RAM Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN
Hynix HMA81GS6DJR8N-XN |
|
Kompaktowy, jednorzędowy, ośmiochipowy moduł pamięci RAM w standardzie DDR4 SO-DIMM o pojemności 8 GB. Przeznaczony do stosowania w systemach kompaktowych i mobilnych (laptopy, netbooki, miniPC i nettopy). Producent pozycjonuje go jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, skierowanej do jak najszerszej gamy urządzeń. Specyfikacje producenta przewidują standardową pracę z efektywną częstotliwością taktowania 3200 MHz z taktowaniem CL22-22-22 przy niskim napięciu zasilania 1,2 V.
Tryb ten zapewnia imponującą przepustowość 25,6 Gbit/s, co jest w zupełności wystarczające dla rozległych większość urządzeń konsumenckich. /laptopy do gier i mobilne stacje robocze klasy podstawowej. Producent gwarantuje pełną kompatybilność modułu pamięci RAM Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN z platformami mobilnymi opartymi na procesorach Intel Core od 6 do 14 generacji włącznie.
Dodatkowo taką pamięć z powodzeniem można wykorzystać w konfiguracjach opartych o procesory AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (w tym procesory ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon opartą na rdzeniu Vega). Moduł posiada standardowe złącze interfejsu slotowego (260-pin), kompaktowe wymiary gabarytowe oraz niskie odprowadzanie ciepła, co pozwala na zastosowanie go w gęstych układach montażowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hynix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hynix.
Kup Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN
Hynix 8 GB DDR4 PC4-25600 3200 MHz 260-pinowa pamięć RAM SO-DIMM HMA81GS6D | 167 zł |
HMA81GS6DJR8N-XNN0 Hynix Hynix 8GB DDR4-3200MHz SoDimm Memory Module | 92 zł |
SK Hynix 8 GB SODIMM DDR4 3200 PC4 1Rx8 HMA81GS6DJR8N-XN SO-DIMM pamięć RA | 245 zł |
10x NEW ✅ SK HYNIX 8GB SODIMM DDR4 PC4 3200 LAPTOP MEMORY RAM HMA81GS6DJR8 | 596 zł |
HMA81GS6DJR8N-XNN0AC Hynix 8GB PC4-3200AA DDR4 3200Mhz SO-DIMM Memory | 60 zł |
Modyfikacje Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF | od 230 zł | 3 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6MFR8N-UH | od 603 zł | 2 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK | od 68 zł | 9 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-VK | od 250 zł | 1 oferta | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN | od 60 zł | 5 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN | od 60 zł | 5 oferty |