Pamięć RAM Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF
Hynix HMA41GS6AFR8N-TF |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hynix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hynix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SK Hynix 8GB 2Rx8 PC4-2133P-SEO-11 HMA41GS6AFR8N-TF | 285 zł |
Hynix 32GB (4X 8GB) DDR4 2133MHz PC4-17000 Sodimm Memory Ram HMA41GS6AFR8N | 680 zł |
Transcend - HMA41GS6AFR8N-TF Moduł pamięci 8 GB DDR4 2133 Mhz 260-pin SO-D | 230 zł |
Modyfikacje Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF | od 230 zł | 3 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6MFR8N-UH | od 603 zł | 2 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK | od 68 zł | 9 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-VK | od 250 zł | 1 oferta | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN | od 60 zł | 5 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN | od 60 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →