Pamięć RAM Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK
Hynix HMA81GS6CJR8N-VK 2133 MHz CL15 2400 MHz CL17 6MF 2666 MHz CL18 81GS6CJR8N 2666 MHz CL18 81GS6DJR8N 3200 MHz CL22 3200 MHz CL22 6DJ |
|
Uniwersalny kompaktowy moduł pamięci DDR4 SO-DIMM o pojemności 8 GB. Przeznaczony do użytku w małych i mobilnych systemach: laptopy, netbooki, miniPC i nettopy. Umieszczony jest niedrogi produkt klasy średniej, wykazujący wysoki stopień kompatybilności z najszerszą gamą urządzeń. Moduł posiada standardowe złącze interfejsu typu slot (260-pin), kompaktowe wymiary i imponująco niskie wydzielanie ciepła, co pozwala na zastosowanie go w ciasnych układach montażowych.
Może pracować stabilnie w zestawach dwukanałowych, co znacznie zwiększa przepustowość i zwiększa wydajność zarówno obliczeniową, jak i gamingową. Specyfikacja modułu Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb RAM gwarantuje stabilną pracę przy efektywnej częstotliwości taktowania 2666 MHz z taktowaniem CL18-18-18 przy niskim napięciu zasilania 1,2 V. W tym trybie przyzwoita przepustowość równa 21,3 Gbps jest zapewniony.s, co jest wystarczające dla większości laptopów konsumenckich i gamingowych. Producent deklaruje pełną kompatybilność z platformami mobilnymi opartymi na procesorach Intel Core od 6. do 12. generacji włącznie. Również pamięć ta może być z powodzeniem stosowana w konfiguracjach opartych na procesorach AMD Ryzen (w tym w systemach ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon opartą na architekturze Vega).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hynix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hynix.
Kup Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK
Wszystkie ceny 9 →Mémoire SO-DIMM DDR4 2666MHz SK Hynix 8 GB HMA81GS6CJR8N-VK 8541594395 | 230 zł |
SK hynix 8GB PC4-21300 (DDR4-2666) Memory (HMA81GS6CJR8NVK) - 416 | 68 zł |
Hynix 8 GB DDR4 PC4-21300 2666MHz 260-pinowa pamięć RAM SO-DIMM HMA81GS6CJ | 213 zł |
Hynix 8GB DDR4 PC4-21300 DDR4-2666MHz Laptop SODIMM Memory Ram HMA81GS6CJR | 83 zł |
Hynix 16GB 2X8GB DDR4 PC4-21300 DDR4-2666MHz SODIMM Memory Ram HMA81GS6CJR | 144 zł |
Modyfikacje Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ceny na Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA41GS6AFR8N-TF | od 230 zł | 3 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6MFR8N-UH | od 603 zł | 2 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6CJR8N-VK | od 68 zł | 9 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-VK | od 250 zł | 1 oferta | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMAA1GS6CJR6N-XN | od 60 zł | 5 oferty | ||
Hynix HMA SO-DIMM DDR4 1x8Gb HMA81GS6DJR8N-XN | od 60 zł | 5 oferty |