Monitor HP X27c 27 " (32G13AA)
Wideo 6Zdjęcia 4 |
HP X27c 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP X27c 27 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP X27c 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | 1 059 zł |
Monitor HP X27c 27" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved 32G13E9 | 1 059 zł |
Monitor HP X27c 27" IPS 165 Hz | 1 099 zł |
HP X27c Gaming 27" FHD 165Hz zakrzywiony | 989 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →