Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428FDN
Zdjęcia 6 |
Profesjonalny model urządzenia wielofunkcyjnego, który może zaspokoić potrzeby firmy niemal każdej wielkości. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że urządzenie wykorzystuje ultraekonomiczny monochromatyczny druk laserowy na tradycyjnym papierze A4. Zaleca się stosowanie tej techniki przy obciążeniu 700-4000 stron miesięcznie, ale jednocześnie maksymalne dopuszczalne obciążenie sięga 80 000 stron miesięcznie.
Szybkość drukowania i kopiowania wynosi około 38 str./min. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428FDN ma wbudowaną funkcję faksu i poczty e-mail. Dla ułatwienia obsługi panel sterowania został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,7”. Dostęp do sieci zapewnia karta sieciowa Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T. Należy pamiętać, że urządzenie wielofunkcyjne obsługuje szeroką gamę aplikacji do drukowania zdalnego i mobilnego: HP Smart, Apple AirPrint, Google Cloud Print, HP ePrint, Mopria itp. urządzenie może pochwalić się obsługą automatycznego drukowania dwustronnego (duplex) oraz skaner wyposażony jest w mechanizm automatycznego podawania dokumentów. Jakość druku jest na doskonałym poziomie 1200x1200 dpi, co wystarcza do drukowania dokumentów klasy wykonawczej.
Kup HP LaserJet Pro M428FDN
Wszystkie ceny 6 →Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdn Mono Faks USB | 3 400 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJetPro M428fdn | 3 441 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdn Mono Faks USB | 3 400 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdn Mono Faks USB W1A29A | 3 400 zł |
Urz. wielof. laserowe mono Hewlett-Packard LaserJet PRO M428fdn (W1A29A) | 3 127 zł |
MFP HP LaserJet Pro M428fdn | 2 511 zł |