Laptop HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA]
Zdjęcia 13 | od 7 899 do 7 978 zł Porównaj ceny 3 →2022 rokOMENgamingowywydajny144 HzdedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i7, 12700H, 1.7 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.78 kg |
Modyfikacje HP OMEN 17-ck1000 12
Dane techniczne
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA] 2022 rokOMENgamingowywydajny144 HzdedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikipodświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA]
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop HP Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1T | 7 978 zł |
Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1TB SSD / Nv | 7 978 zł |
Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1TB SSD / Nv | 7 899 zł |
Zamknij
Polecamy