Ноутбук HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA]
Фото 13 | від 7 899 до 7 978 zł Порівняти ціни 3 →2022 рікOMENігровийпродуктивний144 ГцдискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.78 кг |
Модифікації HP OMEN 17-ck1000 12
Характеристики
HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OMEN 17-ck1000 [17-CK1124NW 712P3EA]
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop HP Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1T | 7 978 zł |
Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1TB SSD / Nv | 7 978 zł |
Laptop HP Omen 17-ck1124nw / 712P3EA / Intel Core i7 / 16GB / 1TB SSD / Nv | 7 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо