Karm dla psów Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 12 kg
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 12 kg |
|
Karma dla szczeniąt z jagnięciną i ryżem średniej rasy została stworzona, aby zaspokoić ich potrzeby w zakresie zdrowego rozwoju.
Polecany dla szczeniąt ras średnich do 1 roku życia, psów ciężarnych lub karmiących.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Science Plan
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 191 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: płatki zbożowe, mączka z kurczaka/indyka, hydrolizat, wytłoki pomidorowe, tłuszcz, olej kokosowy, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 134 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, zboża, klasa: super premium
od 48 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 3. tygodnia, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryby, minerały, zboża, oleje, tłuszcze, super premium
od 300 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 6. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka/indyka, tłuszcz, olej, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 440 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 149 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, poferment, olej, miazga, minerały, klasa: super premium
od 268 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mączka z kurczaka i indyka, kukurydza, tłuszcz, warzywa, super premium
od 58 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: jagnięcina, zboża, klasa: super premium
od 262 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 246 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, ryż, białka, warzywa, super premium
od 73 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, białka, warzywa, owoce, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, łosoś, ryż, tłuszcze, białko, olej, minerały, super premium
Modyfikacje Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice
Ceny na Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 2.5 kg | od 77 zł | 3 oferty | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 12 kg | od 493 zł | 1 oferta | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 14 kg | od 260 zł | 6 oferty | ||
Hills SP Puppy Medium Lamb/Rice 18 kg | od 297 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 254 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium