SSD Hikvision T200N HS-SSD-T200N/1024G 1.02 TB
Zdjęcia 5 |
Hikvision HS-SSD-T200N/1024G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision T200N HS-SSD-T200N/1024G 1.02 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hikvision zewnętrzny SSD czarny T200N 1024 GB USB 31 typ C - 450/400 MB/s | 343 zł |
HIKVISION T200N 1TB USB 3.1 Typ-C Czarny | 299 zł |
HIKVISION T200N 1TB USB 3.1 Typ-C Czarny | 299 zł |
Modyfikacje Hikvision T200N HS-SSD-T200N/1024G
Ceny na Hikvision T200N HS-SSD-T200N/1024G |
---|---|---|---|---|
Hikvision T200N HS-ESSD-T200N/256G 256 GB | od 190 zł | 2 oferty | ||
Hikvision T200N HS-ESSD-T200N/512G 512 GB | od 133 zł | 4 oferty | ||
Hikvision T200N HS-SSD-T200N/1024G 1.02 TB | od 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →