Monitor Hannspree HC240HFW 23.8 " biały
Zdjęcia 11 |
Hannspree HC240HFW 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:ADS-IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannspree HC240HFW 23.8 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dis 24 HANNspree HC240HFW | 538 zł |
24" HANNspree HC240HFW - 8 ms - Monitor | 487 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Hannspree (HC240HFW) - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 485 zł |
Hannspree Hc240hfw 24´´ Fhd Va Led Monitor Zielony One Size / EU Plug MO24 | 539 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →