Monitor Hannspree HC272PFB 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
Hannspree HC272PFB 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:AHVA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Hannspree HC272PFB 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANNSPREE Dis 27 HC272PFB | 1 464 zł |
27" HANNspree HC272PFB - 4 ms - Monitor | 848 zł |
Monitor Hannspree HC272PFB | 875 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! HANNspree HC272PFB - 27 LED - Kolor: CZARNY, WQHD, 75 | 843 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →