Монітор Hannspree HC272PFB 27 " чорний
Фото 9 |
Hannspree HC272PFB 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:AHVA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Hannspree HC272PFB 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HANNSPREE Dis 27 HC272PFB | 1 464 zł |
27" HANNspree HC272PFB - 4 ms - Monitor | 848 zł |
Monitor Hannspree HC272PFB | 875 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! HANNspree HC272PFB - 27 LED - Kolor: CZARNY, WQHD, 75 | 843 zł |