Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/60 R16 102W XL 4PR SBL ) 1029233 | 670 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/60 R16 102W) 1029233 | 670 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/60 R16 102W XL 4PR SBL ) | 679 zł |
Opony letnie 225/60R16 102W Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 594 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →