Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 225/60 R16 102W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/60 R16 102W XL 4PR SBL ) 1029233 | 670 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/60 R16 102W) 1029233 | 670 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/60 R16 102W XL 4PR SBL ) | 678 zł |
Opony letnie 225/60R16 102W Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 594 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →