Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 92V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 92V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V | od 466 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 99H | od 510 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 99V | od 465 zł | 3 oferty |
Polecamy