Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 92V 4PR SBL ) 1020408 | 492 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 92V) 1020408 | 489 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 92V 4PR SBL ) | 498 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 92V) 1021205 | 467 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (205/60 R16 92V) 1027245 | 488 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H | od 395 zł | 13 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92H Audi | od 426 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 92V | od 467 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96H | od 444 zł | 7 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 205/60 R16 96W | od 714 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →