Opona letnia Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Roadhawk ( 205/60 R16 92V EVc ) 18163 | 461 zł |
Firestone Roadhawk (205/60 R16 92V) 18163 | 452 zł |
Opona Firestone 205/60R16 ROADHAWK 92V. - opony letnie 18163 | 389 zł |
Firestone Roadhawk ( 205/60 R16 92V EVc ) | 468 zł |
Firestone Roadhawk (205/60 R16 92V) 9704 | 582 zł |
Firestone Roadhawk ( 205/60 R16 92V ) 9704 | 589 zł |
Firestone Roadhawk ( 205/60 R16 92V ) | 597 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V
Ceny na Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 205/60 R16 92H | od 373 zł | 5 oferty | ||
Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V | od 389 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →