Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
195/55R15 85V HANKOOK K125 1033103 | 396 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/55 R15 85V) 1021013 | 563 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 85V ) | 471 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 85V SBL ) 1021013 | 556 zł |
Opona Hankook 195/55R15 VENTUS PRIME3 K125 85V - opony letnie 1033103 | 369 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H | od 365 zł | 7 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V | od 369 zł | 14 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V | od 411 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →