Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/55 R15 89V) 1021015 | 520 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 89V XL 4PR SBL ) | 464 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 89V XL SBL ) 1021015 | 526 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/55 R15 89V) 1021014 | 452 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 89V XL SBL ) | 533 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 89V XL 4PR SBL ) 1021014 | 411 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H | od 365 zł | 7 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V | od 369 zł | 14 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V | od 411 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →