Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/55 R15 85H) 1020143 | 402 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 85H 4PR SBL ) | 415 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/55 R15 85H 4PR SBL ) 1025788 | 416 zł |
Opona Hankook 195/55R15 VENTUS PRIME3 K125 85H - opony letnie 1020143 | 365 zł |
Opony letnie 195/55R15 85H Ventus Prime3 K125 Hankook | 380 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85H | od 365 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 85V | od 369 zł | 15 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 195/55 R15 89V | od 412 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →