Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W (INV12)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell Przetwornica 12V/230V 3000W/6000W Mod sinus ASGCES000000006 | 700 zł |
Green Cell 12V na 230V Modyfikowana sinusoida 3000W NB-ZAS-GRNC-178 | 717 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 3000W/6000W Modyfikowana sinusoida | 617 zł |
Green Cell Przetwornica 12V/230V 3000W/6000W Mod sinus 54808 | 700 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W
Ceny na Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | od 84 zł | 14 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W | od 77 zł | 15 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | od 112 zł | 11 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | od 215 zł | 11 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | od 335 zł | 14 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | od 375 zł | 14 oferty | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | od 616 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →