Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine (INV15)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell Przetwornica 12V/230V 3000W/6000W Czysty sinus ASGCES000000009 | 1 200 zł |
Green Cell 12V na 230V Czysta sinusoida 3000W NB-ZAS-GRNC-180 | 1 170 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 3000W/6000W Czysta sinusoida | 1 170 zł |
Green Cell INV15 12V na 230V 3000W/6000W Czysta sinusoida | 1 169 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →