Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W (INV06)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
300 W DC 12 V na AC 230 V z przetwornikiem prądu USB Green Cell PRO | 150 zł |
Green Cell Przetwornica 12V/230V 150W/300W Mod sinus ASGCES000000001 | 90 zł |
Green Cell 12V na 230V Modyfikowana sinusoida 150W NB-ZAS-GRNC-172 | 90 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 150W/300W Modyfikowana sinusoida | 84 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 150W/300W Modyfikowana sinusoida | 84 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 84 zł | 14 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W | від 77 zł | 15 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 112 zł | 11 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 215 zł | 11 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 335 zł | 13 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 375 zł | 14 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 617 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →