Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine (INV22)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Green Cell 12V na 230V Czysta sinusoida 1500W NB-ZAS-GRNC-187 | 593 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 1500W/3000W Czysta sinusoida | 579 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 1500W/3000W Czysta sinusoida INV22 | 579 zł |
Przetwornica Green Cell 12V/230V 1500W | 499 zł |
Przetwornica Green Cell Czysty Sinus 1500W/3000W 12V 230V | 676 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →