Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine (INV22)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W Pure Sine
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell 12V na 230V Czysta sinusoida 1500W NB-ZAS-GRNC-187 | 593 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 1500W/3000W Czysta sinusoida | 579 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 1500W/3000W Czysta sinusoida INV22 | 579 zł |
Przetwornica Green Cell 12V/230V 1500W | 499 zł |
Przetwornica Green Cell Czysty Sinus 1500W/3000W 12V 230V | 676 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →