Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W (INV25)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Green Cell Przetwornica 12V/230V 1500W/3000W Mod sinus ASGCES000000019 | 400 zł |
Green Cell 12V na 230V Modyfikowana sinusoida 1500W NB-ZAS-GRNC-190 | 349 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 1500W/3000W Modyfikowana sinusoida | 339 zł |
Green Cell INV25 12V na 230V 1500W/3000W Modyfikowana sinusoida | 335 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 84 zł | 14 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W | від 77 zł | 15 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 112 zł | 11 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 215 zł | 11 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 335 zł | 14 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 375 zł | 14 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 616 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →