Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W Pure Sine (INV05DE)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W Pure Sine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 300W/600W Pure Sine
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell 12V na 230V Czysta sinusoida 300W NB-ZAS-GRNC-171 | 159 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 300W/600W Czysta sinusoida | 159 zł |
Przetwornica napięcia Inwerter Green Cell 12V na 230V INV05DE | 162 zł |
Przetwornica GREEN CELL 12V na 230V 300W/600W Czysta sinusoida INV05DE | 169 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →