Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1500W/3000W Pure Sine (INV19)
Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1500W/3000W Pure Sine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1500W/3000W Pure Sine
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell Przetwornica 24V/230V 1500W/3000W Czysty sinus ASGCES000000013 | 650 zł |
Green Cell 24V na 230V Czysta sinusoida 1500W NB-ZAS-GRNC-184 | 709 zł |
Przetwornica GREEN CELL Czysta sinusoida 24V/230V 1500W/3000W | 599 zł |
Green Cell INV19 24V na 230V 1500W/3000W Czysta sinusoida | 599 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →