Przetwornica samochodowa Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1000W/2000W (INV23)
Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1000W/2000W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 1000W/2000W
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell Przetwornica 24V/230V 1000W/2000W Czysty sinus ASGCES000000012 | 430 zł |
Green Cell 24V na 230V Czysta sinusoida 500W NB-ZAS-GRNC-183 | 600 zł |
Przetwornica GREEN CELL 24V na 230V 1000W/2000W Modyfikowana sinusoida | 239 zł |
Green Cell INV18 24V na 230V 1000W/2000W Czysta sinusoida | 399 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →