Przetwornica samochodowa ExtraLink OPIM-300W
Zdjęcia 7 |
ExtraLink OPIM-300W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink OPIM-300W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornica napięcia EXTRALINK 12V na 230V 300W Modyfikowany sinus | 130 zł |
Extralink CAR VOLTAGE CONVERTER 12V - 230V, 300W, MODIFIED EX.18037 | 123 zł |
Przetwornica napięcia EXTRALINK 12V na 230V 300W Modyfikowany sinus EX.180 | 130 zł |
Przetwornica napięcia, Extralink OPIM-300W, samochodowa 12V, 300W, modyfik | 99 zł |
Modyfikacje ExtraLink OPIM-300W
Ceny na ExtraLink OPIM-300W |
---|---|---|---|---|
ExtraLink OPIM-300W | od 99 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-500W | od 120 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-600W | od 130 zł | 5 oferty | ||
ExtraLink OPIM-1000W | od 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →