Przetwornica samochodowa ExtraLink OPIM-600W
Zdjęcia 7 |
ExtraLink OPIM-600W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink OPIM-600W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornica napięcia EXTRALINK 12V na 230V 600W Modyfikowana sinusoida | 130 zł |
Przetwornica napięcia EXTRALINK 12V na 230V 600W Modyfikowana sinusoida EX | 130 zł |
Extralink VOLTAGE CONVERTER 12V - 230V, 600W, MODIFIED SINUS EX.18051 | 133 zł |
Przetwornica samochodowa 12V OPIM-600W modyfikowany sinus Extralink | 139 zł |
Modyfikacje ExtraLink OPIM-600W
Ceny na ExtraLink OPIM-600W |
---|---|---|---|---|
ExtraLink OPIM-300W | od 99 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-500W | od 120 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-600W | od 130 zł | 5 oferty | ||
ExtraLink OPIM-1000W | od 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →