Przetwornica samochodowa ExtraLink OPIM-1000W
Zdjęcia 5 |
ExtraLink OPIM-1000W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink OPIM-1000W
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Extralink Przetwornica napięcia OPIM-1000W AZEXTUS00018136 | 314 zł |
Przetwornica napięcia Extralink OPIP-1000W 12V EX.18136 | 330 zł |
Przetwornica EXTRALINK 12V na 230V 1000W Modyfikowana sinusoida | 313 zł |
Extralink Przetwornica napięcia OPIM-1000W 86669 | 329 zł |
EXTRALINK PRZETWORNICA NAPIĘCIA 12V-230V OPIM-1000 | 358 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje ExtraLink OPIM-1000W
Ceny na ExtraLink OPIM-1000W |
---|---|---|---|---|
ExtraLink OPIM-300W | od 99 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-500W | od 120 zł | 6 oferty | ||
ExtraLink OPIM-600W | od 130 zł | 5 oferty | ||
ExtraLink OPIM-1000W | od 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →