Автомобільний інвертор ExtraLink OPIM-1000W
Фото 5 |
ExtraLink OPIM-1000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ExtraLink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ExtraLink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ExtraLink OPIM-1000W
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Extralink Przetwornica napięcia OPIM-1000W AZEXTUS00018136 | 314 zł |
Przetwornica napięcia Extralink OPIP-1000W 12V EX.18136 | 330 zł |
Przetwornica EXTRALINK 12V na 230V 1000W Modyfikowana sinusoida | 313 zł |
Extralink Przetwornica napięcia OPIM-1000W 86669 | 329 zł |
EXTRALINK PRZETWORNICA NAPIĘCIA 12V-230V OPIM-1000 | 358 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації ExtraLink OPIM-1000W
Ціни на ExtraLink OPIM-1000W |
---|---|---|---|---|
ExtraLink OPIM-300W | від 99 zł | 6 пропозицій | ||
ExtraLink OPIM-500W | від 120 zł | 6 пропозицій | ||
ExtraLink OPIM-600W | від 130 zł | 5 пропозицій | ||
ExtraLink OPIM-1000W | від 289 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →