Klimatyzator Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 m²
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 m²
Amber (wydajne, ogrzewanie do -25)18000 BTUInwerterinteligentny domI Feelpraca w wysokich temperaturachpraca w bardzo niskich temperaturachA++
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:50 m²
Temp. grzania:od -30 °C
Pobór mocy:1320/1320 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, tryb antyzamarzaniowy, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gree 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gree.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
Ceny na Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 m² | od 5 157 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 m² | od 5 619 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 m² | od 6 449 zł | 1 oferta | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 m² | od 7 002 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →