Klimatyzator Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 m² (950 011 600)
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 m²
18 m²36 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:18 m²
Pobór mocy:1000/- W
Funkcje:tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Comfort 600 EXP26U339CW
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 m²
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Klimatyzator przenośny Comfort 600 BTU 9000 EXP26U339CW | 2 599 zł |
Klimatyzator ELECTROLUX EXP26U339CW | 2 099 zł |
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW | 2 099 zł |
Klimatyzator ELECTROLUX EXP26U339CW | 2 399 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW
Ceny na Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW |
---|---|---|---|---|
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 m² | od 2 099 zł | 9 oferty | ||
Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 m² | od 2 299 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →