Кондиціонер Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м²
Відео 12Фото 14 | 6 449 zł Купити! Klimatyzator ścienny Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2AAG InstalacjeДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м²
Amber (ефективні, обігрів до -25)18000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:1320/1320 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A
Ціни на Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Amber Prestige GWH09YD-S6DBA2A 25 м² | від 5 157 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH12YD-S6DBA2A 35 м² | від 5 619 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH18YE-S6DBA2A 50 м² | від 6 449 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A 70 м² | від 7 002 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →