Кондиціонер Gree Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A 32 м²
Фото 3 |
Gree Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:991/916 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gree Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A
Ціни на Gree Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Pular R32 GWH09AGA-K6DNA1A 25 м² | від 2 298 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Pular R32 GWH12AGB-K6DNA1A 32 м² | від 2 445 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Pular R32 GWH18AGD-K6DNA1D 46 м² | від 3 681 zł | 1 пропозиція | ||
Gree Pular R32 GWH24AGD-K6DNA1C 62 м² | від 4 696 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →