Кондиціонер Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F 27 м²
Відео 22Фото 6 |
Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:700/700 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fairy GWH09ACC-K6DNA1F
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F 27 м²
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klimatyzator ścienny Gree Fairy Dark GWH09ACC - K6DNA1F | 3 405 zł |
Klimatyzator ścienny Gree Fairy Silver GWH09ACC - K6DNA1F | 3 220 zł |
Klimatyzator ścienny Gree Fairy White GWH09ACC - K6DNA1F | 2 851 zł |
Відеоогляди
Модификації Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F
Ціни на Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F |
---|---|---|---|---|
Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F 27 м² | від 2 851 zł | 3 пропозиції | ||
Gree Fairy GWH12ACC-K6DNA1F 35 м² | від 3 128 zł | 2 пропозиції | ||
Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D 52 м² | від 5 028 zł | 3 пропозиції | ||
Gree Fairy GWH24ACE-K6DNA1A 70 м² | від 6 135 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →