Klimatyzator Camry CR 7926 20 m²
Zdjęcia 14 |
Camry CR 7926 20 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:20 m²
Pobór mocy:750/- W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CR 7926
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7926 20 m²
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CAMRY CR 7926 klimatyzator 7000 BTU klimatyzator 3 w 1 dmuchawa klimatyzac | 886 zł |
Podłogowy Camry CR 7926 AGDM-KLI-CMY-018 | 897 zł |
Klimatyzator CAMRY CR 7926, 7000 BTU | 999 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7926 7000 BTU | 933 zł |
Camry Air conditioner CR 7926 Number of speeds 2, Fan function, White, Rem | 861 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7926 | 827 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7926 7000 BTU | 856 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →