Кондиціонер Camry CR 7929 25 м²
Фото 12 |
Camry CR 7929 25 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:25 м²
Споживання:1010/- Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CR 7929
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7929 25 м²
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podłogowy Camry CR 7929 AGDM-KLI-CMY-022 | 906 zł |
Klimatyzator Camry CR 7929 | 906 zł |
Klimatyzator CAMRY CR 7929, 9000 BTU | 1 299 zł |
Klimator Cronos RFS-30R 18L Biały 9000 BTU | 906 zł |
Camry Air conditioner CR 7929 Number of speeds 2, Fan function, White, Rem | 1 389 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →