Klimatyzator Adler AD 7852 20 m²
Zdjęcia 7 |
Adler AD 7852 20 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:20 m²
Pobór mocy:750/- W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AD 7852
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7852 20 m²
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podłogowy Adler AD 7852 AGDM-KLI-ADL-049 | 879 zł |
Klimatyzator przenośny ADLER AD 7852 7000BTU | 902 zł |
Klimatyzator Adler AD 7852, 7000 BTU | 1 039 zł |
AD 7852 Klimatyzator 7000btu | 862 zł |
Klimatyzator przenośny ADLER AD 7852 7000BTU | 808 zł |
Adler 7000BTU | 1 037 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →