Klimatyzator Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A 35 m²
Zdjęcia 15 |
Zaawansowany, stylowy i atrakcyjny wizualnie klimatyzator domowy do montażu na ścianie, który jest ekonomicznym i cichym systemem split. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jednostkę wewnętrzną tego modelu, która jest wykonana w stylowej plastikowej obudowie i jest prezentowana na rynku w kilku kolorach, które harmonijnie wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. Oprócz chłodzenia urządzenie może pracować w trybie grzania (nawet przy mrozach do -25°C), wykonywać osuszanie oraz wentylować (filtrować) powietrze z wydajnością do 800 m³/h.
Moc sprężarki inwerterowej i wentylatorów tego systemu split jest wystarczająca do obsługi lokali mieszkalnych lub biurowych o łącznej powierzchni do 35 m². Klimatyzator Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A jest w stanie automatycznie sterować pracą zarówno żaluzji poziomych, jak i pionowych, a jego zaawansowany wielostopniowy system filtracji nie tylko oczyszcza powietrze z kurzu, ale także neutralizuje patogeny. Na szczególną uwagę zasługuje imponująca efektywność energetyczna modelu, odpowiadająca klasie A+++ zarówno podczas pracy w trybie chłodzenia, jak i grzania. Pilot wyposażony jest w czujnik temperatury i obsługuje funkcję I Feel, posiada czujnik obecności użytkownika oraz wbudowany moduł Wi-Fi.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gree 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gree.
- automatyczne rozmrażanie
- ochrona pomieszczenia przed zamarzaniem
Modyfikacje Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A
Ceny na Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Soyal GWH09AKC-K6DNA1A 27 m² | od 5 065 zł | 1 oferta | ||
Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A 35 m² | od 5 434 zł | 1 oferta | ||
Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A 53 m² | od 6 264 zł | 1 oferta |