Klimatyzator Whirlpool PACF212HPB 33 m²
Zdjęcia 14 |
Whirlpool PACF212HPB 33 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:33 m²
Pobór mocy:1300/1150 W, klasa energetyczna chłodzenia A, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PACF212HPB
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool PACF212HPB 33 m²
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Klimatyzator przenośny PACF212HPB HWWHRKL212HPBF0 | 1 655 zł |
Podłogowy Whirlpool PACF212HPB czarny AGDM-KLI-WHI-023 | 1 650 zł |
Klimatyzator WHIRLPOOL PACF212HP B | 1 688 zł |
Whirlpool Klimatyzator przenośny PACF212HPB 90772 | 1 655 zł |
Klimatyzator WHIRLPOOL PACF212HP B | 1 688 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →