Klimatyzator Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D 52 m²
Wideo 22Zdjęcia 6 |
Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D 52 m²
2022 rok18000 BTUjonizacjaInwerterinteligentny domI Feelpraca w wysokich temperaturachpraca w bardzo niskich temperaturachA++
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:52 m²
Temp. grzania:od -25 °C
Pobór mocy:1530/1410 W, klasa energetyczna chłodzenia A++, ogrzewania A+
Funkcje:tryb nocny, tryb antyzamarzaniowy, jonizacja, sterowanie za pomocą smartfona, samooczyszczanie
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fairy GWH18ACD-K6DNA1D
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gree 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gree.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D 52 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator ścienny Gree Fairy Dark GWH18ACD - K6DNA1D | 5 711 zł |
Klimatyzator ścienny Gree Fairy Silver GWH18ACD - K6DNA1D | 5 397 zł |
Klimatyzator ścienny Gree Fairy White GWH18ACD - K6DNA1D | 5 028 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D
Ceny na Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D |
---|---|---|---|---|
Gree Fairy GWH09ACC-K6DNA1F 27 m² | od 2 851 zł | 3 oferty | ||
Gree Fairy GWH12ACC-K6DNA1F 35 m² | od 3 128 zł | 2 oferty | ||
Gree Fairy GWH18ACD-K6DNA1D 52 m² | od 5 028 zł | 3 oferty | ||
Gree Fairy GWH24ACE-K6DNA1A 70 m² | od 5 766 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →