Klimatyzator Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A 53 m²
Zdjęcia 14 |
Wydajny, zaawansowany technologicznie i cichy klimatyzator inwerterowy w formacie systemu dzielonego do montażu na ścianie. Jest pozycjonowany jako produkt premium z rodziny Gree Soyal z 2021 roku, przeznaczony do obsługi lokali mieszkalnych i biurowych o powierzchni do 53 m². Charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną, zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza z filtrem elektrostatycznym (plazmowym) oraz wbudowanym modułem Wi-Fi, który służy do zdalnego sterowania i integracji z systemem inteligentnego domu.
Warto również zwrócić uwagę na oryginalną konstrukcję zewnętrzną plastikowej obudowy jednostki wewnętrznej, wyposażonej w ukryty panel LED wskazujący aktualny tryb pracy i temperaturę. Nie bez znaczenia jest również to, że klimatyzator Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A pracuje z ulepszonym freonem R32 i jest jakościowo przystosowany do pracy w domowych warunkach klimatycznych i może skutecznie pracować przy ogrzewaniu przy temperaturach zewnętrznych do -25°C. System automatycznego sterowania żaluzjami poziomymi i pionowymi umożliwia równomierne rozprowadzenie zimnego/ciepłego powietrza równomiernie w całej kubaturze pomieszczenia. W zestawie z podświetlanym pilotem, wbudowanym czujnikiem temperatury i funkcją I Feel.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gree 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gree.
- automatyczne rozmrażanie
- ochrona pomieszczenia przed zamarzaniem
Modyfikacje Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A
Ceny na Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Soyal GWH09AKC-K6DNA1A 27 m² | od 5 065 zł | 1 oferta | ||
Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A 35 m² | od 5 434 zł | 1 oferta | ||
Gree Soyal GWH18AKC-K6DNA1A 53 m² | od 6 264 zł | 1 oferta |