Lodówka Gorenje RF 4141 PW4 biały
Gorenje RF 4141 PW4 biały 2021 rokPrimary biały srebrny |
|
Model ten można z powodzeniem zaliczyć do warunkowej kategorii klasycznych dwukomorowych lodówek o średniej pojemności. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek w 2021 roku i jest pozycjonowane przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. Zaprojektowany dla szerokiego grona potencjalnych nabywców, którzy potrzebują stosunkowo niewielkiej lodówki wysokiej jakości bez mnóstwa nowoczesnych funkcji i możliwości.
Całkowita pojemność użytkowa lodówki Gorenje RF 4141 PW4 wynosi 205 litrów, podczas gdy wysokość korpusu modelu wynosi stale tylko 144 cm. Komora lodówki 164L posiada trzy półki ze szkła hartowanego, dużą szufladę CrispZone na owoce i warzywa, tradycyjny zestaw półek na drzwiach oraz system oświetlenia LED. Mała 41-litrowa zamrażarka znajduje się na górze i pozwala zamrozić nie więcej niż 2 kg świeżej żywności dziennie. Zużycie energii przez urządzenie odpowiada klasie A+.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje RF 4141 PW4 biały
Wszystkie ceny 9 →GORENJE RF4141PW4 3838782407666 | 1 149 zł |
Lodówka Gorenje RF4141PW4 20001336 | 1 249 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE RF4141PW4 | 1 367 zł |
Lodówka Gorenje RF4141PW4 | 1 199 zł |
Lodówka Gorenje Rf4141Pw4 206L Crispzone 55cm | 1 249 zł |
Modyfikacje Gorenje RF 4141 PW4
Ceny na Gorenje RF 4141 PW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje RF 4141 PW4 biały | od 1 140 zł | 10 oferty | ||
Gorenje RF 4141 PS4 srebrny | od 1 199 zł | 6 oferty |