Холодильник Gorenje RF 4141 PW4 білий
Gorenje RF 4141 PW4 білий 2021 рікPrimary білий сріблястий |
|
Цю модель цілком можна зарахувати до умовної категорії класичних двокамерних холодильників середньої місткості. Пристрій було представлено на ринку в 2021 році і позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент. Розраховано на широке коло потенційних покупців, яким потрібен просто порівняно невеликий якісний холодильник без великої кількості сучасних функцій і можливостей.
Загальний корисний об'єм холодильника Gorenje RF 4141 PW4 становить 205 л, при цьому висота корпусу моделі — всього 144 см.подібний пристрій може послужити хорошим вибором для невеликого сімейства (1-2 людини) або ж оснащення дачі/заміського будинку, в якому користувач не проживає постійно. Холодильне відділення на 164 л має три полиці із загартованого скла, великий висувний ящик CrispZone для овочів і фруктів, традиційний набір дверних полиць і систему LED освітлення. Невелика морозилка на 41 л розміщена зверху і дозволяє заморожувати не більше 2 кг свіжих продуктів за добу. Енергоспоживання пристрою відповідає класу а+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje RF 4141 PW4 білий
Усі ціни 9 →Lodówka Gorenje RF4141PW4 20001336 | 1 249 zł |
GORENJE RF4141PW4 3838782407666 | 1 098 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE RF4141PW4 | 1 367 zł |
Lodówka dwudrzwiowa Chłodziarko-zamrażarka GORENJE RF4141PW4 | 998 zł |
Lodówka Gorenje Rf4141Pw4 206L Crispzone 55cm | 1 249 zł |
Модификації Gorenje RF 4141 PW4
Ціни на Gorenje RF 4141 PW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje RF 4141 PW4 білий | від 998 zł | 10 пропозицій | ||
Gorenje RF 4141 PS4 сріблястий | від 1 193 zł | 7 пропозицій |